O Letní baletní škole Terpsichoré

... léto, slunce, prázdniny ... 

a vědomí, že o prázdninách můžeme protančit dny doslova od rána do večera, 
protože balet jednoduše milujeme!

... setkání lidí i lidiček, kteří jsou naladěni na stejnou baletní notu ...

... pedagogové, pro které výuka baletu není "jenom práce", ale srdcová záležitost ...

... nejkrásnější baletní sály v centru Prahy ...

... každý den několik tréninkových bloků (dle věku) s přiměřeným časem na relaxaci ...

... to vše je naše Letní baletní škola Terpsichoré ...

... je určena všem věkovým i výkonnostním kategoriím zájemců o balet, od úplných začátečníků ve věku od 4 let, až po studenty tanečních konzervatoří...

Dětem a studentům se věnují pouze profesionální pedagogové s prokazatelnými výsledky v oboru, což zaručuje vysoký nadstandard tohoto letního projektu.

Baletní škola Terpsichoré již několik let patří mezi nejprestižnější baletní školy v ČR a svými výsledky získala dobré jméno i v zahraničí. Svědčí o tom výsledky našich studentů na mezinárodních baletních soutěžích, kde se každoročně umisťují na medailových pozicích.  

Všichni naši pedagogové se studentům věnují s vědomím, že umělecké taneční vzdělávání je profese, která si vyžaduje především obrovskou trpělivost a zodpovědný přístup odborně vzdělaných a citlivých pedagogů. Taneční pedagogové totiž mají mnohem vyšší míru zodpovědnosti, než pedagogové jiných uměleckých oborů, protože pracují s velmi specifickým a křehkým nástrojem - tělem - který se nedá po taneční hodině odložit, tak jako jiný umělecký nástroj. 

Lidské tělo je sídlem paměti jeho pohybového životního příběhu. Náš tým proto usiluje, aby v tělesné paměti našich svěřenců byly jen hezké a především kvalitní vzpomínky.